Kartal Çilingir ÜcretleriKartal Çilingir Servisi olarak çilingir ücretlerini standart seviyelerde tutmaya özen göstermekteyiz. Gündüz vakti kapı açma ücretlerimiz 40 tl ve 50 tl arasında değişmekle birlikte (Kapı Marka ve Çelik ahşap kapı ayrımına göre) Gece tarifelerimiz farklılık göstermektedir. Kartal Gece Çilingir Kapı Açma ücreti 60tl-80 tl arasındadır. Firmamız gece 2 gezici ekp aracı ile sadece kartalda değil anadolu yakasının her semtinde çilingir hizmetine yetişecek kapasitede ve donanımdadır.

Servis bölgelerimiz içinde Kartal Topselvi Çilingir ve Kartal Yakacık Çilingir ve Kartal Dragos Çilingir olarak faaliyet vermekteyiz. Sizde Kartalda oturuyor ve semtinizde çilingir işleri ile alakalı bir problem yaşıyorsanız ve bu problemin çözümünde doğru kişilere evinizin kilidini emanet edeyim derseniz doğru adrestesiniz.

Kartal Çilingir olarak yaklaşık 17 senedir petrol iş Merkezli çilingir servisliğimizi ve Kilit değişimi işlemleriimizi yetki belgeli olarak sürdürmekteyiz. Ayrıca Kartal Multlock Yetkili servisi olan Firmamızda bütün özel güvenlikli kilit çeşitlerini bulabilirsiniz. Kartalda Çelik Kapı Tamiri ve Çelik Kapı Kilit Değişimi hizmetlerinide vermekteyiz. Kartal Sahilde Çilingir Hizmeti veren gezici servislerimizden yararlanabilirler.

Firmamızda yaptıracağınız her işlemin 2 yıl garantisini vermekte olup kötü sürprizlere yer verilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Kapınıza taktıracağınız Kilidin çalışmamasından , Yaptırdığınız kapının aynı sebeple işçilik Arızası vermesinden  her ne sebeple olursa olsun yapılan veya takılan ürünün arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.