Kartal Karlıktepe Çilingir

Kartal Karlıktepe Çilingir-Kale-KilitKartal Karlıktepe Çilingir Hizmetleri ve Güvenlik Sistemleri kurulum ve montajını yapmakla birlikte Kartalın bir çok bölgesinde mobil çilingir hizmetini sunmaktayız. Karlıktepe Kartalda bulunan bir semt olması neticesi ile Kartal Petrol işte bulunan Çilingir hizmeti merkezimizden bu bölgeden servis imkanı sunmaktayız genelde yaptığımız hizmetlere ek olarak Kartal Karlıktepe Çilingir Bünyemizde  aşağıdaki çilingir falliyetlerimize devam etmekteyiz

Kartal Karlıktepe Kilit Değişimi

Kartal Karlıktepe Çilingir

Kartal Karlıktepe Kale Kilit Bayisi

Kartal Karlıktepe Multlock Kilit servisi

Kartal Karlıktepe Keso Kilit Servisi

Kartal Karlıktepe Dierre Kilit Servisi

Kartal Karlıktepe Fayn Kilit Servisi

Tuzaklı Kilit Modelleri

Kartal Karlıktepe Tuzaklı Kilit Modelleri özel güvenlikli kilit serisi olan bir çok kilit model ve markasınıda barındıran firmamız özellikle müşterilermizin yeni taşınılan evlerde güvenlik seviyesi en üst seviyede modelleri tercih etmektedirler. Bizlerde bu bilinçte müşterilerimizin taleplerini göz önünde tutarak Tuzaklı Fayn İkiz Kilit , Tuzaklı Fayn KGB Kilit gibi barelleri özellikle tavsiye ederiz. Hem fiyat hemde işlevsellik olarak oldukça işinize yarayacak bu kilit modellerini çilingir servis ekibimizdeki çalışanlarımız kapınıza kadar getirip sizlere anlatıp tercih yapma imkanı sunmaktadırlar.

Tuzaklı Kilit Fiyatları

Bir çok tuzaklı kilit markasını barındırdığımız firmamızda en çok tercih edilen tuzaklı kilit modellerinden Multlock ve Fayn marka tuzaklı kilitleri sizlere tavsiye edebiliriz. Öncelikle Fayn marka tuzaklı kilit fiyatları 90 tl ile 240 tl arasında değişmektedir. Daha önce İtalyan mensei kilit firması olan Fayn kilit Şimdilerde ise %100 yerli üreticiler tarafından üretilmekte olup son derece kaliteli kilitler üretmektedir.

Alttaki resimlerde Multlock  ve fayn marka kilitlerin modellerini göreceksiniz.

Yukarda görüldüğü üzere bir çok kilit ve kapı modelimizi siz değerli müşterilerimize sunmakta ve sizlere tercih yapma imkanı vermekteyiz. Daha önce hiç görmediğiniz bir çok avrupa kilit modelini kapınıza kadar getirip sizlerin zevkine ve büteçenize sunuyoruz.

Ayrıca bu bölgede ihtiyaç duyulması halinde Kartal Karlıktepe Çelik Kapı Tamiri hizmetinide karlıktepe çilingir merkezimizden bulabilirsiniz.

Kartal Karlıktepe Çilingir Telefon ve Adresleri

Kartal Karlıktepe Çilingir telefon numaralarımıza 7/24 ulaşabilirsiniz sabir telefonumuz 0216 340 40 20  olup mobil telefonlarımız ise 0535 738 51 65 dir. Dilerseniz telefon yolu ile dilerseniz adresimize gelerek bizden çilingir yardımı alabilirsiniz.

Kartla Karlıktepe Çilingir adresimiz: Kartal petrol iş mah kamelya sokak mehmet akif apt no 28 dir sizlere sunduğumuz her türlü teknik servis hizmetlerinin 2 yıl firma garantisi ile sunmaktayız.

İsimli Amahtarlık Bayisi

Firmamız aynı zamanda isimli anahtarlık istanbul bölge bayisi olup anahtarlık siparişlerinizde ve toptan alımlarında sizlere yardımcı olmaktadır bu birimle ilgilenen çalışanımız Burak bey olup sizlere 0505 461 95 99 numaralı telefondan hizmet vermektedir.