Dragos Çilingir Kale KilitDragos bulunduğu konum itibari ile Kartalın en güzide semtlerinden biridir .Villa tipi yapılanmaları ile  Kentsel dönüşüme direnen bu semtimizde çilingir ve kapı kilit servis hizmetlerini sunmaktayız. Sizde Dragos Çilingir servisi ihtiyacınız olursa bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz numaralar iletişim bölümümüzde vardır. Bu semtimizdeki işyerimizde Kilit değişimi, Kale Kilit Servisi,Multlock Kilit Servisi, Dierre Kilit Servisi, Cam Kapı Kilit Değişimi , Fayn Kilit Servisi, Çelik Kapı Tamiri,Çelik Kapı Kilidi Değişimi vb hizmetlerin birçoğunu firmamız Dragos Çilingir olarak sağlamaktadır.

Bir çok müşterimiz Dragosa yakın Çilingir aradığında Dragosta En güvenilir Çilingir firması Tekin Güvenlik Sistemleri yaklaşık 12 yıldır bu bölgede hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimizin her türlü Kapı Kilit probleminin çözümü konusunda destek olmakta,ister kapılarınızın onarımı isterseniz kilit değişimlerinde destek alabileceğiniz profosyonel çapta tek firmayız.

Çalışanlarımız Yetki belgeli olup İstanbul anahtarcılar Çilingirler Derneği Standart fiyat tarifesine göre çalışmakta olup ihtiyaç duyulan her bölgeye aktif olarak hizmet vermekteyiz. Sizde kapınızla ilgili hangi sorunu yaşarsanız yaşayın bize günün her saati ulaşabilir kapınızla ilgili sorunları belirtebilir ve çözüm önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

Maltepe bölgesine de Çilingir Hizmeti veren Dragos Çilingir Firmamız bölge ve semt ayrımı yapmadan standart tarifelerle hizmet vermektedir.Dragosta Sizde Kale Kilit Arızası yaşıyor ve garantiden değişim yapmak istiyorsanız bize bilgi verebilir ilgili servis ekibi çalışanımızdan destek alabilirsiniz.

Dragosta Anahtarcı firması olarak size online anahtar ve kilit satışı yapmaktayız. N11.com sitesinden (iletişim bölümünün yanındaki linkten) talep ettiğiniz her kilit modelini seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Bütün Kilit çeşitlerimiz standart fiyat tarifesine göre yapılmakta olup Kilit alımı olan müşterilerimize yaklaşık %40 işçilik indirimi uygulanacaktır. Dragos Çilingir olarak Dragos Kilit Satış sistemini aktif tutuyoruz işyerimize gelemdiğiniz veya servis çağırmayıp sadece online kilit sipraiş etmek istediğinizde faydalanabileceğiniz bu hizmeti Tekin güvenlik sistemleri olarak Sunmaktayız. Sizlere bize ihtiyacınızı minimuma indirgeyeceğiniz hayırlı günler diliyoruz.