Soğanlık Çilingir

İstanbulda 18 yıllık mesleki tecrübemizi Soğanlık Çilingir olarak  bu bölgede siz değerli soğranlık halkına sunmaya geldik. Soğanlık bölgesinde kilit ve çilingir servisliği vermekte olan firmamızda Kale Kilit modellerini ve kopya edilemeyen Multlock özel güvenlikli kilit modelleri ile sizlere sunmaktayız. Sizler evlerinize yeni taşındığınızda, anahtarlarınızı kaybettiğinizde veya anahtarınızı kapının arkasında unuttuğunuzda mutlaka bir çilingir yardımına ihtiyaç duyarsınız, işte bizler tam bu sırada karşınıza sadece bir çilingir olarak değil tam teşekküllü işi gücü güvenlik olan sağlam bir ekiple karşınıza çıkarız.

Soğanlık-Çilingir-Kale-Kilit

Çilingir Ekibimiz Neler Yapar?

Çilingir Ekibimiz siz ne zaman kapıda kalırsanız günün hangi saati olursa olsun kapı açma ve Yetkili çilingir hizmetini sunar.

Evinizi taşıdınız,en önemli ayrıntıyı atladınız. Kapınızın asıl güvenliğini sağlayan kilit ve Anahtar değişimi konusunda sizlere alternatif çeşitler ile kapınıza kadar gelir ve sizlere bütçenize uygun kilitlerin avantajlarını ve farklarını anlatır hangi kilit bütçenize ve güvenliğinize uygunsa o kilit çeşitleri ile ilgili detay bilgiler paylaşılır şayet fikrimiz Fikrinizle orta noktada buluşuyor ise işte doğru kararı verdiniz. Size sunacağımız her kilit markası ve modeli avrupada ilk 5 kilit markası içerisindedir.

Soğanlık Çilingir sadece sizin güvenliğinizi düşünür ve sizin korkularınıza amaçlarınıza yönelik çözümler üretir bu konuda tarafımızdan gelecek her türlü fikre inanmanızı isteriz.

Çilingir Firmamızda Ne Tür Kilitler Bulunur?

Tekin Güvenlik Sistemleri olarak bünyemizde bütün kilit markalarını bulundururuz. Tüm markalarımız dünyanın ilk 5 sıralamasında bulunan yüksek güvenlikli anahtarı kopya edilemiyen çelik gövdeli ve son teknoloji ile üretilmiş maymuncuk ve benzeri aletler ile kesinlikle açılamayan kilit göbek barelleridir.

Bu barellerde en çok dikkat çeken markalar ise Sırasıyla Multlock , Keso , Kale Kilit markalarıdır. Şimdi sizlere sırası ile bu markaları ve görsellerini tanıtalım.

Multlock ve Keso Kilit Markası

Multlock ve Keso Kilit markası Assa Abloy markası altında bulunan dünyanın 1 numaralı kilit üreticisi olan firmanın 2 kilit markasıdır. Bu marka mensei İsveç olup merkezide yine bu ülkede olmakla birlikte dünyanın tüm ülkelerine sevkiyat yapıp distiribütörlük vermektedir. Alttaki Resimlerde Keso ve Multlock markalarının modellerini göreceksiniz.

Resim içeriklerindende görüldüğü üzere Keso barellerin çelik zırhlı olması bu barellerin en belirgin ve tercih edilme sebepleri arasına girmelerine sebep olmaktadır. Keso barel fiyatlarımız 475tl ile 750 tl arasında ölçü ve ebata göre zırhlı ve yarı zırhlı olmasına göre değişiklik arz etmekte olup Soğanlık Çilingir firmamızda bu model isveç malı kilitlerin hepsinden bulabilirsiniz.

Bir diğer markamız Multlock markası olup  yine resimlerde gözüktüğü üzere son derece güvenlikli kilit olmakla birlikte en belirgin özelliği sadece yetki verilen kişilerin özel emniyet kartı ile anahtar kopyalama imkanı sunmaktadır.

Bir diğer güvenlikli kilit markası Dierre Kilit bu marka  kilit modelleri bir italyan markası olup tarafımızda her türlü parçası bulunmaktadır. Dierre kilit Fiyatları için mutlaka tarafımızla iletişime geçip bilgi almanızı öneririz.

Kale Kilit Markası

Biir dünya markasından bahsediyoruz , göğsümüzü kabarta kabarta bizde burdayız diyebileceğimiz ve dünya markaları ile yarışabilecek seviyede olan bir Türk markası Kale Kilit Türkiyede  Güngörende üretilen bir markadır ve dünyanın bir çok ülkesine sayısız ihracatta bulunan ender Türk markalarından biridir Kale Kilit.

Soğanlık Çilingir olarak yaklaşık 18 yıldır sattığımız bu markadan daha birkere olumsuz bir geribilidirimde bulunan müşterimize rastlamadık sizlere bu yazımızda sadece bellli ürünlerinin fotoğraflarını paylaşmakla kalacağız fakat diğer ürünlerimizi ilerleyen yazılarımızda görsellerle paylaşmış olacağız.

alttaki resimler kalenin güvenlikli olarak nitelendirdiğimiz son teknoloji ürünleridir.

sizlere burada yer verdiğimiz her türlü resmin ürün montajını ve servisliğini yapmakla birlikte Kale Kilit olarak 7/24 Çilingir hizmetini kesintisiz sunmaktayız.