Özel Güvenlikli Kilitler Denilince müşterilerimizin aklına kesinlikle açılamaz ve Hırsızın giremeyeceği kilitler olarak hafızalarında oluşmaktadır. Öncelikle bu yanlış algıyı düzeltmek isteriz piyasada hiç bir kilit kesinlikle açılamaz ve Hırsızlar tarafından girilemez değil!!! Her kilit açılabilir sadece hırsızın ve kötü niyetli kişilerin  vaktinden çalmaya onları zorlamaya , ses çıkartarak işlerini görmeye , efor kaybetmelerine sebep vermektedir.

Bu tür kilitlere dünyaca ünlü Kilit markası olan Assa Abloy Firması tarafından üretilmekte ve dünyanın her yerine sevkedilmekte olup Multlock ve Keso Markası olarak bilinmektedir. Keso Kilit Fiyatları baz alındığında ölçülerine göre 71 mm Rs 10 Kilit Keso Barel 380 TL  85 mm Keso rs 10 Kilit 450 tl 90 mm rs 10 Kilit 550 tl olarak satılmakta olup siz değerli müşterilerimize her ölçüde özel çalışmalar yapmaktayız. Keso Kilitlerde Ölçü Sorunu olmadığından siz kapınızın ölçüsünü belirtin biz tasarlayalım ve kapınıza uyduralım

Şimdi sizlere Türkiyede En Yaygın Avrupa kilit markası olan multlock Kilitten bahsedeceğiz. Bu kilit Yine yüksek güvenlikli kilit modellerimizden biri olup anahtarlarını sadece sizin kopyalayabileceğiniz özel üretim çelik şifre pimleri olan modellerdendir Multlock kilitler En basic Modeli  Multlock 7*7 Kgb Kilit Bu kilit ön bölümden tuzaklı olup dışarıdan müdahalelerde hırsızı aldatıp ön kısmı kırılıp geri kalan kısmı içeride kalan modelimizdir. Multlock kilitlerin en önemli özelliği sadece sizin tarafınızdan kopyalanabilme özelliği sayesinde ister bebek bakıcınıza isterseniz tadilat için evinize gelen ustanıza verin yada geçici süre evinizde kalacak bir akrabanıza verin , hiç bir şekilde endişe etmeyin kopyalama kartı olmadan bu kilitleri sizin dışınızda kimse kopyalayamayacaktır.

Alttaki galeri resimlerinde multlock kopyalanmayan kilitlerin bir kaç örneğini sizlere göstermek istedik.

Sizlerde siparişlerinizi 7/24 acil servis numaralarımızdan verebilir evinize işyerinize Yetkili servis Teknisyenimizi  çağırabilirsiniz.