Yakacık Çilingir Kale KilitYakacık Çilingir Servisi olarak yakacıkta yaklaşık 15 yıldır çilingir servisi ve Kilit değişimi servisi vermekteyiz. Kartal Yakacık Çilingir denilince yakacıktaki birçok müşterimizin aklına gelen Firmamız Tekin güvenlik sistemleri olarak Yakacıktaki en güvenilir çilingir olarakta bilinmekteyiz. Yakacık Civarında çilingir hizmeti veren çok fazla firma bulunmadığından Yakacığa en Yakın Çilingir olarakda bilinmekteyiz. Yeni taşınılan evlerde kilit değişimi servislerini yapmakla birlikte En ucuz kale Kilit modellerinide firmamızdan temin edebilirsiniz.

Twinstar Yakacık yakınında bulunan firmamızda Yakacık Twinstar Kapıların Kilit modellerinide bulabilirsiniz, Demirli Yapı’ nın; İstanbul Anadolu Yakası’ nın gözde yerleşimlerinden Yakacık’ ta yer alan marka projesi Twinstar Yakacık Kapılarıda son derece modern ve son sistem teknoloji ile üretilmiştir.

New Yakacık ise yine kartalın yeni projelerinden olup dairelerdeki kapılarının servisliğini yapmaktayız.Bu dairelerde Kale Kilit Multlock Kilit Dierre Kilit gibi kilitler kullanılmakta olup sizlere istediğiniz zaman diliminde hizmet vermekteyiz.